Belmondo Bleu L´Ami Noir

Naše Ira je připuštěna krásným psem s úžasným charakterem. A co o něm napsala jeho panička: :-)

"Je to velmi energický pes s krásným úsměvem, který má rád milé a dobré lidi, ale hlavně miluje svého pána. Pro něj by udělal cokoliv. Je to spíš vítací pes než hlídací pes, ale myslím si, že když by šlo do tuhého, tak by  zakročil. Když se mu něco nelíbí, tak to dá samozřejmě najevo,třeba štěkáním. Nikdy ale nebyl veden k tomu, aby hlídal zahradu a za každou cenu tam nikoho nepustil. Jsou tu naše děti a od sousedů, takže to nejde dohromady. Děti má velice rád, ale je tak trochu plašan (já říkám, že je jako na pérách...), takže každou chvíli někoho porazí a z toho důvodu ho mám radši pod kontrolou. Pokud se mu zadá nějaká činnost, tak pracuje rád a na cvičáku ho to taky vždy bavilo, hlavně obrany.

S jinými psy je relativně v pohodě. Když se jedná o feny, tak je ve svém živlu. Se psy (samci) už to tak skvělé není, zejména když se jedná o dominantního jedince. Žádný zásadní problém, nebo velká rvačka,  nikdy nebyla. Vždycky se dá Béda ukočírovat.

Je pro nás členem rodiny a hlavně milým společníkem, se kterým se opravdu nenudíme:-) "

FOTOGALERIE  BELMONDA  ZDE

 

 

Tituly:                          Zkoušky:

CAC, CACIB                ZVOP, ZOP

 

Bonitace: 10.-11.10.2009 Zadní Třebáň
Chrup nůžkový, plnochrupý, oči hnědé, hlava úměrná věku, lebka správně utvářená, stop značený, tlama prostorná, pigmentace správná, paralelita temene a nosu správná, uši správně utvářené, krk správně nasazen, kohoutek značený, hřbet rovný, bedra svalnatá, záď správně utvářená, hrudník úměrný věku, přední končetiny správně úhlené, paralelní, tlapy správně utvářené, lopatka správně uložena, zadní končetiny správně úhlené, tlapy do 45°, hlezna správně postavená, kolena správně úhlená, ocas správné délky, kostra zatím jemnější, pohyb pravidelný.
Paspárky: PV,LV
Výška: 67,5 cm
Délka 69 cm, mozkovna 17 cm, čenich 13 cm, šířka hlavy 14 cm, obvod hrudníku 80 cm
Povahový test:střelba-9, hůl-8, socializace-8
celkové hodnocení: prospěl výborně